Ως γνώστης του εθνικού
Ως γνώστης του εθνικού συστήματος υγείας εκ των έσω (υπήρξα επτάμισι χρόνια πρόεδρος δημοσίου νοσοκομείου) δηλώνω απερίφραστα ότι αποκόμισα άριστες εντυπώσεις ως ασθενής από το νοσοκομείο ΥΓΕΙΑ και ειδικότερα από το Ακτινοθεραπευτικό Τμήμα – πρωτίστως από τον υπέροχο άνθρωπο και εξαιρετικό επιστήμονα: τον ιατρό μου. Επίσης, από ολόκληρο το προσωπικό του τμήματος και ιδιαιτέρως από τους τεχνικούς. Ευχαριστούμε θερμά όλους και εγώ και η σύζυγός μου για τις υπηρεσίες σας και την στήριξη σας. ΚΠ